Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu szkoleń dla branży firm określanych jako SME, podmiotów non profit i sektora publicznego od przyszłego kwartału promujemy symulację menedżerską: Ekstremalne zawody w szalonym wariancie gry w Wieczór Hollywood (Wstępna nazwa tej zabawy jest do dopracowania – ale wyraża sens tego modułu.)
Tą grę wykorzystujemy na kursach z planowania sytuacyjnego, z rozwiazywania konfliktów i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Oryginalne jej użytkowanie to Treningi Z Zarządzania Projektem.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres symulacji: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Litwa
Czas prowadzenia: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 5, maksymalnie 17.
Sprzęt potrzebny trenerowi: buty narciarskie – sztuk cztery, szufla – sztuk trzy, bibuła kolorowa- sztuk dwie, trochę ryżu, paczka cynamonowych zakreslaczy, karbownica

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
INSTRA Adam Michalak, Zakład Tworzyw Sztucznych „METALPLAST – KALISZ” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , LEXIUS Jan Kliber i Angela Korzewska Spółka Jawna, Polcommerce spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, Sodex Sp. z o.o., PLASTMECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aurelia Romaszewska, Miasto Kalisz, Gmina Swarzędz, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Zakład Usług Gastronomiczno – Hotelarskich „Zajazd Wielkopolski” Sp. z o.o. , Polska Fundacja Morska, Fundacja „Normalna Przyszłość”, Fundacja Przyjaciół Skolimowa, Ośrodek Kultury i Edukacji Górce, Społeczny Komitet Budowy Metra, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Stowarzyszenie Warszawska Szkoła Zdrowia, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była również organizowana na studiach doktoranckich „Leśnictwo”

LEKTURY:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy pozycje literaturowe:

• Piąta dyscyplina – Preter Senge
  • Komunikacja pozawerbalna.Znaczenie mowy ciała w miejscu pracy-Carol Kinsey Goman
  • Dotyk Midasa-Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki
  • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
  • Kompetencje a wartość przedsiębiorstwa-Grzegorz Urbanek
  • Inteligencja przywódcza. Co wyróżnia wielkich liderów-Justin Menkes
  • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Termin: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Świecie, pensjonat Anders, ulica Łochowska 36
    Cena spotkania: 3500 zł plus podatek VAT. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – cztery wpłat.
    W cenie wyjazdu zawarty jest catering. Przystawka: Chrupiące trójkąciki ze szpinakiem podawane na podstawie serka czosnkowego. Zupa: grzybowa z lanym ciastem. Drugie danie: Eskalopki cielęce w aromacie szałwii i szynki parmeńskiej podane z kluseczkami szpinakowymi oraz surówką z marchwi z dodatkiem soku jabłkowego. Deser: Mus czekoladowy z wiśniami. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.