Informujemy, że w naszej bibliotece programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów non profit i jednostek samorządowych od tego roku promujemy grę integracyjną: Absurdalne zawody w szalonym wariancie gry w dmuchane rury (Roboczy tytuł tej gry jest do dopracowania – ale oddaje przebieg tego modułu.)
Tą grę stosujemy na kursach z planowania sytuacyjnego, z analizy ryzyka biznesowego oraz na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Główne jej użytkowanie to Praktyczne Warsztaty Ze Sprzedaży.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Tematyka tego zadania: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia licencji: Turcja
Czas prowadzenia: jeden dzień
Liczba uczestników: minimum 7, maksimum 19.
Wyposażenie do gry: rower – sztuk dziewięć, rękawice ogrodowe miękkie – sztuk trzy, ekierki- sztuk dwie, trochę pierników, paczka buraczkowych mazaków, łopatka z otworem

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Zielona Linia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SIGMA Elżbieta Rakowska, Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o., Sky Share Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Rolldruk Producent Etykiet Samoprzylepnych Artur Tomasz Nowaczyk, Uvopex – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przemysław Kubala, Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek sp. j. , Europejski Bank Inwestycyjny, Gmina Doruchów, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka w Krakowie , Fundacja Na Rzecz Podniesienia Poziomu Życia Środowisk Intelektualnych „Zdrowie i Kultura „Arak”, Liga Kobiet Polskich, Parafialny Klub Sportowy RADOŚĆ, Społeczny Instytut Ekologiczny , Stowarzyszenie Krajowe Wobec Bezrobocia , Stowarzyszenie Obrony Lasów Mazowsza , Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Zorza”, Studenckie Centrum Kultury „Wals”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Stomatologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem proponujemy następujące pozycje literaturowe:

• Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
  • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
  • Czas na atak-Kim Kiyosaki
  • Czasem wygrywasz a czasem… się uczysz-John C. Maxwell
  • Motywowanie- Brian tracy
  • Przedsiębiorstwo społeczne. Kapitalizm dla ludzi-Muhammad Yunus
  • Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej-Napoleon Hill

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Lubasz, pałac Cierszewo, ulica Powązkowska 12
    Opłata za jedną osobę: 2500 zł +23% VAT. Oferujemy opcję regulowania w ratach – sześć wpłat.
    W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Tradycyjny pieczony pasztet z dziczyzny z chutney żurawinowym. Zupa: Zupa z grzybów leśnych. Drugie danie: polędwica z dorsza na salsie pomidorowej ze świeżym imbirem i nutą sosu sojowego oraz z pasmami dojrzewającej szynki, podana z bagietką. Deser: Naleśniki wypełnione aksamitnym serkiem waniliowym, polane sosem czekoladowym z bakaliami i bitą śmietaną.. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.