Wszystkim niżej wymienionym z ukłonami składają wyrazy wdzięczności w imieniu Rady Wyonawczej za czas poświęcony na mecenat merytoryczny – podpisano: Waldemar Czapla, Anatol Jamiński, Adrian Walasek i Gwidon Skubiszewski

• IV Ogolnopolska Wyjazdowa Integracyjna Konferencja Diagnostyczno-Szkoleniowa „Jesienne Warsztaty biznesowe i wyjazdy integracyjne okulistyczne”
  • Ogólnopolski Kurs Specjalistów branży energetyki Wyjazdy Integracyjne i Team Building gry przygodowe
  • II Kursokonferecja HR team building „Logistyka 2016. Logistyka w naukach o zarządzaniu”.
  • V Ogolnopolska Wyjazdowa Integracyjna Konferencja Dydaktyczno-tecniczna „Modelowanie podróży jak również prognozowanie ruchu – Modelling 2016”
  • IX Ogólnopolskie Sympozjum „Nauka jak również przemysł – metod spektroskopowe w praktyce, nieznane dotąd opcje i warianty badawcze i możliwości”
  • I Ogolnopolska Wyjazdowa Integracyjna Warsztat Seminaryjny team building – Żywienie w Chorobach Cywilizacyjnych
  • Kursokonferecja HR team building pt. Szkoła wyższa dziś. obszary badawcze , potrzeby, perspektywy