Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, stowarzyszen niekomercyjnych i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca przedstawiamy symulację team building: Ekstremalne zawody w nieziemskim wariancie gry w nie bądz pionkiem (Roboczy tytuł symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast odzwierciedla istotę zadania.)

Proponowaną symulację polecamy na szkoleniach z podejmowania decyzji, z radzenia sobie ze stresem a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Słyszelismy np. bardzo pochlebne opinie szkolenia MTE

KATEGORIA GRY:
Tematyka zabawy: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia licencji: Singapur
Czas trwania: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksymalnie 20.
Rekwizyty: kask narciarski – sztuk dwie, płótna malarskie – sztuk siedem, poduszki do pieczątek- sztuk dziesięć, trochę soków, paczka lawendowych karteczek, deska do krojenia

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
PROFIS Jacek Chwiłkowski , Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL Krzysztof Zakrzewski, Przedsiębiorstwo Budowlane “Budomont” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Gabinet Stomatologiczny Stankowski Przemysław, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, „KIE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Best Price Product sp. z o. o., Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Osieczna, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, Fundacja „Hand to Hand”, Fundacja Pomocy Zdrowiu, Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Stowarzyszenie „Zdrowie i My”, Stowarzyszenie Knock Out , Stowarzyszenie MUTUUS CONSENSUS, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych „Maja”, Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była również stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Stosunki przemysłowe i zarządzanie personelem”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem polecamy opisane poniżej pozycje literaturowe:

• 12 ikon ekonomii-Rene Lüchinger
  • Pełną parą!- Brian Tracy
  • Doświadczenie Apple-Carmine Gallo
  • Inspirujący menedżer-Judith Leary-Joyce
  • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
  • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
  • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Zabłudów, obiekt konferencyjny Willa Orla, ulica Zaściankowa 48
    Cena spotkania: 3500 zł plus VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – jedenaście wpłat.
    W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Żurek ukraiński z chrzanem i kiełbasą. Drugie danie: Antrykot z kurczaka duszony na maśle cytrynowym serwowany na ciepłej sałatce ze szparagów, marchwi, ziemniaków. Deser: Makowiec. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.